Zielarnia


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Miejsce, jakim jest Zielarnia Klasztorna, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wszystkich osób, które chcą zakupić witaminy, kosmetyki naturalne, suplementy diety, zdrową żywność, zioła, maści, produkty konopne w konkurencyjnych cenach. Na stronie zamieszczono dużą bazę zdjęć oraz opisów artykułów, dzięki czemu znacznie łatwiej zdecydować się na środek.

Sprawdzona i zaufana zielarnia udostępnia artykuły jedynie od znanych producentów. Wszystkie produkty są pakowane w oryginalne zamknięcia, zabezpieczone na czas transportu.

Dystrybutor gwarantuje duży wybór środków na różnego rodzaju dolegliwości, których przyjmowanie warto skonsultować ze specjalistą bądź lekarzem. Osoby, które nie mogą zdecydować się na dany preparat odsyła się do kontaktu e-mailowego z biurem obsługi.

Rejestracja online umożliwia dołączenie do stałego grona klientów korzystających z licznych promocji i upustów cenowych. Pozwala również być na bieżąco z aktualnościami. Posiadanie konta daje wgląd w dotychczasowe zamówienia.

Dodano:


Zielarnia
Kontakt

Adres:

Zielarnia Klasztorna

Zielona Góra 65-072

Kazimierza Lisowskiego 16

Telefon:

607 520 806

Witryna:

https://zielarniaklasztorna.pl/

Zobacz także te firmy