kariera.grupa-tense.pl/z-kim-sie-spotkasz/


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Kiedyś, jak staraliśmy się o pracę w danej firmie, to w sumie niewiele wiedzieliśmy, czy to o samej firmie, czy też o tym, jak wygląda proces rekrutacji. Dziś, dzięki wszechobecnemu Internetowi, firmy przestały być anonimowe, a proces rekrutacji tak bardzo stresujący. Grupa Tense to według rankingu Deloitte jedna z najprężniej rozwijających się agencji SEO, nic więc dziwnego, że wiele osób marzy o tym, aby tam pracować.

Rekomendowana firma chce, aby przyszli kandydaci do pracy mieli szansę, jak najlepiej poznać firmę, ludzi tam pracujących, czy też wiedzieli, czego mogą się spodziewać podczas rekrutacji. Właśnie dlatego powstała strona kariera.grupa-tense.pl, gdzie systematycznie publikowane są aktualne oferty pracy, można poznać lepiej cały firmowy zespół i dowiedzieć się, jak wygląda proces rekrutacji krok po kroku.

Na stronie https://kariera.grupa-tense.pl/z-kim-sie-spotkasz/ każdy kandydat może zobaczyć  zdjęcia pracowników, z którymi będzie miał okazje się się spotkać, czy to podczas rekrutacji, czy już jako nowy pracownik, a klikając w odpowiednią zakładkę, możesz poznać ich historię pracy w firmie.

Dodano:


kariera.grupa-tense.pl/z-kim-sie-spotkasz/
Kontakt

Adres:

Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k.

Poznań 60-361

Wolsztyńska 5

Telefon:

61 866 77 27

Witryna:

https://kariera.grupa-tense.pl/

Zobacz także te firmy


service picture

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KONKRET" Andrzej Marcinowski

Piła

Czytaj o firmie
service picture

Supernova Sławomir Tomaszewski

Poznań

Czytaj o firmie
service picture

Garden Spot

Rogalinek

Czytaj o firmie