Usługi podnośnikowe • http://www.podnosniki-dorian.pl


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Firma świadcząca różnego typu usługi podnośnikiem koszowym na terenie Warszawy oraz okolic informuje o swojej ofercie na witrynie podnosniki-dorian.pl. Jest to firma bardzo rzetelna i została już sprawdzona przez wielu klientów. Posiadane podnośniki umożliwiają wysięg aż do 28 metrów, natomiast samochody cechują się udźwigiem do 7,5 tony.

Oferowane usługi podnośnikowe znacznie ułatwią i przyspieszą prace takie jak montaż bilbordów i innych reklam wielkoformatowych, mycie okien oraz elewacji, instalowanie rynien, montaż anten, wymianę opraw oświetleniowych, a nawet kręcenie filmów. Oczywiście nie chodzi jedynie o wynajem samego pojazdu ze zwyżką, ale i o jego fachową obsługę operatorską.

Posiadany sprzęt jest w pełni sprawny i przechodzi regularne badania techniczne. Dzięki temu praca będzie bezpieczna i terminowa. Dodatkowym atutem jest zespolenie podnośnika z pompą elektryczną, dzięki czemu może on funkcjonować także w pomieszczeniach zamkniętych — np. dużych zakładach i halach magazynowych.

Dodano:


Usługi podnośnikowe • http://www.podnosniki-dorian.pl
Kontakt

Adres:

Dorian podnośniki koszowe

Warszawa 02-653

al. Niepodległości 13

Telefon:

534 22 11 00

Witryna:

https://www.podnosniki-dorian.pl

Zobacz także te firmy


service picture

Usuwanie Owadów

Winnica

Czytaj o firmie
service picture

DetoksVIP

Warszawa

Czytaj o firmie
service picture

Smak Dzieciństwa

Warszawa

Czytaj o firmie