Torty weselne Wrocław


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Cukiernia codziennie dostarcza swoim klientom smaczne i świeże wyroby własnej produkcji. W rozbudowanej ofercie znajdują się zarówno słone, jak i słodkie przekąski, dlatego każdy kupujący powinien zaspokoić swój apetyt. W sklepach rozlokowanych na terenie całego kraju dostępne jest między innymi pieczywo (bułki, chleby, bagietki), ciasta i ciastka, dania na lunch,  a także kawa, lody czy konfitury. W filiach we Wrocławiu można zamówić również torty weselne, na komunię, urodzinowe czy na inne ważne okazje.

Wszystkie wyroby wykonane są z wysokiej jakości składników, które dzięki unikatowemu połączeniu zachwycają swoim smakiem. Każdy tort jest dodatkowo pięknie udekorowany, dzięki czemu zwraca uwagę zaproszonych gości. 

Na stronie internetowej cukierniasowa.pl można zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami o renomowanej firmie i proponowanych przez nią produktach. Klienci mogą zobaczyć tam między innymi zdjęcia dostępnych tortów i ciast, co ułatwia podjęcie decyzji o złożeniu zamówienia.

Dodano:


Torty weselne Wrocław
Kontakt

Adres:

Cukiernia Sowa sp.j.

Bydgoszcz 85-315

ks. J.Schulza 3

Telefon:

Witryna:

https://www.cukierniasowa.pl

Zobacz także te firmy


service picture

Autokasacja U Jacka

Aleksandrów Kujawski

Czytaj o firmie
service picture

SEDYMENT

Ciechocin

Czytaj o firmie
service picture

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Las i Ogród" Anna Dolatowska

Włocławek

Czytaj o firmie