Dystans przelotowy


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Jak nadać samochodowi atrakcyjniejszego, sportowego wyglądu? To pytanie zadaje sobie wielu właścicieli aut, dla których są one czymś więcej, niż tylko środkiem transportu. Do tego celu, a także do poprawienia właściwości jezdnych wykorzystuje się pierścienie dystansowe, które do niedawna można było kupić za dość wysoką cenę, ponieważ pochodziły one z importu od znanych zachodnich producentów. Od trzech lat można już dostać w kraju o wiele tańsze dystanse polskiego producenta ze strony durarace.com, który wyrabia je z lekkiego i trwałego stopu lotniczego.

Zastosowanie takiego rozwiązania czasami jest koniecznością, zwłaszcza jeśli właściciel decyduje się na większe hamulce, lub alufelga, którą chce się zamontować, ma większe ET niż fabryczne. W ofercie producenta i jednocześnie dystrybutora można znaleźć:

  • dystanse przelotowe, 
  • dystanse szpilkowe,
  • dystanse przykręcane,

a także adaptery do felg aluminiowych i doskonałej jakości wytrzymałe śruby do gniazd stożkowych i okrągłych. Firma z linku jest młoda, ale dynamicznie się rozwija i z pewnością jeszcze nie raz pozytywnie zaskoczy akcesoriami.

Dodano:


Dystans przelotowy
Kontakt

Adres:

CCS

Kozienice 26-900

Brzozowa 35

Telefon:

600 899 598

Witryna:

https://www.durarace.com

Zobacz także te firmy


service picture

Usuwanie Owadów

Winnica

Czytaj o firmie
service picture

DetoksVIP

Warszawa

Czytaj o firmie
service picture

Smak Dzieciństwa

Warszawa

Czytaj o firmie